Odwiedzającym moją stronę dzień dobry mowi Agnieszka Grzegorzewska. Wspólnie z grupą psychologów przygotowujemy szkolenia biznesowe, seminaria menedżerskie , szkolenia specjalistyczne , sprzedażowe dla firm, oraz programy rozwojowe dla studentów . Nasze międzykulturowe spotkania przygotują Twoich pracowników, czy dzieci na wyjazdy migracyjne za granicą.

Już w czasie nauki na studiach zaczęłam się interesować zagadnieniami wiążącymi się z HR, przez co znalazłam interesujące zatrudnienie w agencji zajmującej się doradztwem personalnym. Kolejne miejsca pracy to doświadczenia i umiejętności, ale też kolejne szczeble w karierze zawodowej. W czasie swojej pracy zajmowałam się na przykład rekrutacją pracowników na wiele stanowisk, a poza tym tworzeniem programów lojalnościowych. Aktualnie współpracuję z paroma szkołami jako ekspert HR.

Rozszerzając poprzez kursy i szkolenia zawodowe kompetencje zdecydowałam się ukończyć szkołę trenerów. Dzięki temu wszystkiemu samodzielnie mogę szkolić różne zainteresowane osoby z obszarów rekrutacyjnych, obejmujące również tematykę związaną z prawem. Jednym z najbardziej inspirujących wyzwań podczas mojej kariery były warsztaty z obszaru employer brandingu, jakie były zaplanowane przez okres dwóch lat dla słuchaczy Politechniki Krakowskiej. Aktualnie jestem cenionym wykładowcą na Politechnice Wrocławskiej i Akademii Pedagogicznej.

Przy realizacji życiowych planów niezwykle jest przydatne uzyskane z takim trudem wykształcenie, skończyłam z wyróżnieniem prawo na Uniwersytecie Warszawskim. Przez kilka lat nie byłam przekonana, czy ukończone prawo pracy będzie w jakiś sposób przydatne podczas pracy zawodowej. Ale dość szybko przekonałam się jedna, że pozyskana w czasie studiów wiedza bywa bardzo pomocna, staram się również poświęcać sporo czasu na jej ciągłe poszerzanie.

Przez to właśnie zdecydowałam się rozpocząć studia podyplomowe w SGH. Na dzień dzisiejszy udało mi się skończyć dwa lata, i rozważam obronę doktorskiej pracy. Jestem pewna, że ukończenie z pozytywnym wynikiem tego etapu nauki dostarczy mi znacznie więcej możliwości i pomysłów na życie.

Pozyskanymi umiejętnościami chętnie dzielę się z innymi, biorąc aktywny udział w licznych konferencjach branżowych. Lubię też współpracować z prasą i telewizją, gdzie przedstawiam wypowiedzi eksperckie na tematy najczęściej powiązane z branżą HR.

No i wreszcie jestem spełnioną i szczęśliwą mamą. Dwaj moi chłopcy czasami są co prawda zajmujący i absorbujący, lecz patrzenie w jakim tempie dorastają, jak cały czas się uczą nowych rzeczy i odkrywają świat jest czymś nie do opisania. Szczęśliwie dałam radę pogodzić zajmowanie się rodziną z ciekawą pracą, co jest dla mnie powodem do dumy.