Razem z Fundacją Training Projects zachęcamy do udziału w projekcie „Pracodawcy dla NGO”. W ramach tego projektu pracownicy polskich przedsiębiorstw mogą wylosować nieodpłatne warsztaty edukacyjne – jako upominek w rewanżu za świadczoną dobroczynność. Dotychczas kursy przeprowadzono dla dziewięciu przedsiębiorstw – co miesiąc wylosowywana jest kolejna nagroda. Serdecznie zapraszamy. Zespół uczestników szkolenia może samodzielnie wybrać miejsce ralizacji kursu, dogodną dla siebie datę, a co najważniejsze – tematykę konferencji. Wybierać można z różnorodnej tematyki: od psychologii biznesu, przez kreatywność i innowacyjność albo szkolenia dla sprzedawców, po marketing i reklamę.

Do tej pory z proponowanej pomocy skorzystali: Stowarzyszenie CRAS – Centrum Rozwoju Aktywności Społecznej , Fundacja Rozwoju Lubelszczyzny, Formac Polonia sp. z o.o., Grupa Doradcza Projekt – Paweł Łukasik.

Wspierane akcje: Internet dla seniora, Nowe Kwalifikacje-szkolenie personelu służby zdrowia, My też jesteśmy potrzebni-kształcenie ustawiczne osób po 50 roku życia, Pobudka uśpionych, Akademia III wieku w Małdytach

Spotkania edukacyjne dla szczęśliwie wylosowanych uczestników w naszej akcji non profit realizujemy w obiektach kongresowych, które były tak uprzejme dać nam duży rabat na pobyt. Niebieski Tren w Karłowicach i Okragły Kamień w OławieOpolu.

Naszym partnerem w promocji wolontariatu firm jest spółka eduacyjna Instytyt Socjologii Pracy z Łodzi. Są oni fachowcami w zakresie gier menedżerskich, wydarzeń integracyjnych i niektórych szkoleń rozwoju osobistego. Razem polecamy wszystkim zainteresowanym następujące narzędzia:

– symulacje planszowe z obszaru zarządzania projektami, planowania makroekonomicznego, finansów dla niefinansistów, organizacji czasu pracy, LEAN manufacturing i podejmowania decyzji

– Oparte na zabawach terenowych spotkania integracyjny o intensywnie szkoleniowym odcieniu – fabuły wspierające umiejętności pracy w zespole, komunikacji interpersonalnej, motywowania pracowników czy kształtowania relacji międzyludzkich.

– Treningi rozwojowe z następującej tematyki: budowanie zespołów międzynarodowych, działanie strategiczne, wdrażanie zmian organizacyjnych, zarządzanie zespołem, delegowanie, kreatywne myślenie, oraz tematyka sprzedażowa

Jako partner tej agencji oferujęmy preferencyjne ceny na wszystkie opisane tutaj usługi – 25procent po powołaniu się na nas. Dodatkowo z przyjemnością zrealizujemy na życzenie program doradczo coachingowi o charakterze follow up po szkoleniu.