Szkolenia

admin 03.06.2018

szkolenia biznesowe, szkolenia ze sprzedaży, wyjazdy team building, gry symulacyjneOdwiedzającym moją stronę dzień dobry mowi Agnieszka Grzegorzewska. Wspólnie z grupą psychologów przygotowujemy szkolenia biznesowe, seminaria menedżerskie , szkolenia specjalistyczne , sprzedażowe dla firm, oraz programy rozwojowe dla studentów . Nasze międzykulturowe spotkania przygotują Twoich pracowników, czy dzieci na wyjazdy migracyjne za granicą.

Już w czasie nauki na studiach zaczęłam się interesować zagadnieniami wiążącymi się z HR, przez co znalazłam interesujące zatrudnienie w agencji zajmującej się doradztwem personalnym. Kolejne miejsca pracy to doświadczenia i umiejętności, ale też kolejne szczeble w karierze zawodowej. W czasie swojej pracy zajmowałam się na przykład rekrutacją pracowników na wiele stanowisk, a poza tym tworzeniem programów lojalnościowych. Aktualnie współpracuję z paroma szkołami jako ekspert HR.

Rozszerzając poprzez kursy i szkolenia zawodowe kompetencje zdecydowałam się ukończyć szkołę trenerów. Dzięki temu wszystkiemu samodzielnie mogę szkolić różne zainteresowane osoby z obszarów rekrutacyjnych, obejmujące również tematykę związaną z prawem. Jednym z najbardziej inspirujących wyzwań podczas mojej kariery były warsztaty z obszaru employer brandingu, jakie były zaplanowane przez okres dwóch lat dla słuchaczy Politechniki Krakowskiej. Aktualnie jestem cenionym wykładowcą na Politechnice Wrocławskiej i Akademii Pedagogicznej.

Przy realizacji życiowych planów niezwykle jest przydatne uzyskane z takim trudem wykształcenie, skończyłam z wyróżnieniem prawo na Uniwersytecie Warszawskim. Przez kilka lat nie byłam przekonana, czy ukończone prawo pracy będzie w jakiś sposób przydatne podczas pracy zawodowej. Ale dość szybko przekonałam się jedna, że pozyskana w czasie studiów wiedza bywa bardzo pomocna, staram się również poświęcać sporo czasu na jej ciągłe poszerzanie.

Przez to właśnie zdecydowałam się rozpocząć studia podyplomowe w SGH. Na dzień dzisiejszy udało mi się skończyć dwa lata, i rozważam obronę doktorskiej pracy. Jestem pewna, że ukończenie z pozytywnym wynikiem tego etapu nauki dostarczy mi znacznie więcej możliwości i pomysłów na życie.

Pozyskanymi umiejętnościami chętnie dzielę się z innymi, biorąc aktywny udział w licznych konferencjach branżowych. Lubię też współpracować z prasą i telewizją, gdzie przedstawiam wypowiedzi eksperckie na tematy najczęściej powiązane z branżą HR.

No i wreszcie jestem spełnioną i szczęśliwą mamą. Dwaj moi chłopcy czasami są co prawda zajmujący i absorbujący, lecz patrzenie w jakim tempie dorastają, jak cały czas się uczą nowych rzeczy i odkrywają świat jest czymś nie do opisania. Szczęśliwie dałam radę pogodzić zajmowanie się rodziną z ciekawą pracą, co jest dla mnie powodem do dumy.


Tagi:
Losowy

Kursy magisterskie – wyjazdy do Anglii

Nasi wykładowcy realizują warsztaty i certyfikacje egzaminacyjne dla studentów przeprowadzających się do Stanów Zjednoczonych lub krajów Zjednoczonego Królestwa. Umożliwiają one na uznawaną przez instytucje edukacyjne rekrutację do tamtejszej jednostki pomaturalnej. Do tej pory prowadziliśmy m.in. niżej opisane pro

Czytaj więcej...