Kursy gimnazjalne – wyjazdy do Stanów

admin 05.06.2018

Nasza kadra przygotowuje kursy i programy standaryzacyjne dla licealistów migrujących wraz z rodzicami do Stanów Zjednoczonych lub krajów Zjednoczonego Królestwa. Umożliwiają one na bezpieczną prawnie relokację do anglojęzycznej szkoły. W ostatnim roku prowadziliśmy m.in. niżej opisane programy: 

Opis programów nr G47/USA:

Historia i literatura teatru badają w głąb strukturę, elementy i styl dramatycznych kompozycji, a także, jako rozszerzenie, jak dramatyczna literatura wpłynęła na teatralną produkcję i style aktorskie w historii. Niektóre Kursy mogą skupiać się bardziej na komponencie literackim niż na teatrze (ze zwiększonym naciskiem na krytykę i analizę), ale większość seminariów łączy te przedmioty, badając ich wzajemne relacje. Główni współpracownicy (dramaturdzy, reżyserzy, itd.) I architektura teatru mogą być również uwzględnione jako tematy studiów.

Oficjalne tłumaczenie wymogów programów nr J92/UK:

Nauki o ziemi i kosmice wprowadzają studentów w badania nad ziemią z perspektywy lokalnej i globalnej. Na tych kursach studenci zazwyczaj poznają strefy czasowe, szerokość i długość geograficzną, atmosferę, pogodę, klimat, materię i transfer energii. Zaawansowane tematy często obejmują badania nad wykorzystaniem teledetekcji, wizualizacji komputerowej i modelowania komputerowego, aby umożliwić naukowcom zajmującym się ziemią zrozumienie Ziemi jako złożonej i zmieniającej się planety.

Charakterystyka kursów nr G81/UK:

Szkolenia American Literature / History integrują badania amerykańskiej literatury z przeglądem historii USA. Seminaria te mogą również obejmować inne aspekty amerykańskiej kultury, takie jak sztuka czy muzyka. Konieczna może być dwuletnia sekwencja lub dwuletni okres w ciągu dnia, aby objąć te same cele, które zostały omówione osobno w przeglądzie historii USA i amerykańskiej literaturze.

Oficjalne tłumaczenie wymogów programów nr N57/USA:

Pierwsza część w wieloczęściowej sekwencji Algebry I. Ten kurs obejmuje zasadniczo te same tematy, co pierwszy semestr algebry I, w tym badanie właściwości liczb wymiernych (tj. Teorii liczb), proporcji, proporcji i estymacji, wykładniki i radykały, prostokątny układ współrzędnych, zbiory i logika, formuły i rozwiązywanie równań i nierówności pierwszego stopnia.

Charakterystyka kursów nr E23/USA:

Kursy historii matematyki zawierają naukę historycznego rozwoju liczb, obliczeń, algebry i geometrii. Liczby krytyczne dla rozwoju matematyki (np. Pythagoras, Pascal, Kartezjusz) lub ważnych wydarzeń (np. Pi, ułamki dziesiętne, rachunek prawdopodobieństwa, rachunek różniczkowy) często stanowią szkielet tych klas.

Opis kursów nr O98/UK:

Kursy antropologiczne wprowadzają studentów w badania nad ewolucją człowieka pod względem pochodzenia, rozmieszczenia, cech fizycznych, środowiska i kultury człowieka. Programy te dają przegląd antropologii, w tym między innymi antropologii fizycznej i kulturowej.

Formalna definicja kursów nr K67/USA:

Programy w Marching Band mają na celu rozwinięcie techniki gry na instrumentach dętych blaszanych, instrumentów dętych drewnianych i instrumentów perkusyjnych oraz pokrycie odpowiednich stylów literackich zespołów, przede wszystkim na występy marszowe.Tagi:
Losowy

Kursy gimnazjalne – wyjazdy do Stanów

Nasza kadra przygotowuje kursy i programy standaryzacyjne dla licealistów migrujących wraz z rodzicami do Stanów Zjednoczonych lub krajów Zjednoczonego Królestwa. Umożliwiają one na bezpieczną prawnie relokację do anglojęzycznej szkoły. W ostatnim roku prowadziliśmy m.in. niżej opisane programy: Opis programów

Czytaj więcej...